Anime ~ Povidky ~ Skládka ~ *Siky*

4. 4. 2014 - Takové magické datum. xD
Ale k věci. Zdá se, že tenhle blog brzy ožije, budeme o něj pečovat dvě (ano, budu mít spoluadminku^^) a dneska začneme na rekonstrukci, takže konečně ty rozcestníky, bude třeba i pozměnit či přidat nové rubriky a taky změnit dess.
Bude to fůra práce, ale pokud budete trpěliví, dočkáte se větší aktivity. A moje drahá kolegyně také píše, takže bude i víc povídek~


Akihiko Usami - info

16. december 2008 at 23:46 | Siky |  Postavy

zbytek pod perexem↓
Je mu 28 a je slavný spisovatel. Odpromoval na své škole jako nejlepší ze třídy a je nejmladším držitelem Naomori Award.

Jeho knihy jsou velmi populární, ale píše i erotické boy love romány pod přezdívkou Yayoi. Svou editorku šíleně štve, protože nikdy neví kdy má poslední termín na dokončení své knihy. Narodil se ve velmi bohaté a zámožné rodině a má bratra Haruhika. Když byl dítě, žil se svou rodinou 10 let v Anglii.

Akihiko vždycky chtěl mít úplně normální život. Začal sbírat hračky všeho druhu (hlavně teda medvědy, ten největší se jmenuje Suzuki), protože se snažil vytvořit to, co dělají normální děti v dětsví.

Jeho přezdívka je "Usagi", což v Japonštině znamená "králík". Byl dlouho zamilovaný do Misakiho bratra Takahira, ale nikdy mu to neřekl. No, a když se pak Takahiro oženil a odfrčel kamsi na Hokkaido, Akihiko převzal Misakiho do své péče. Doslova. *_*
Je to seme páru Junjou Romantica.

Jeho voice actor je Hikaru Hanada.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kana Kana | Web | 2. march 2009 at 21:30 | React

Usagi je dobrej perverzní ''králík'' :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Siky009's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet