Anime ~ Povidky ~ Skládka ~ *Siky*

4. 4. 2014 - Takové magické datum. xD
Ale k věci. Zdá se, že tenhle blog brzy ožije, budeme o něj pečovat dvě (ano, budu mít spoluadminku^^) a dneska začneme na rekonstrukci, takže konečně ty rozcestníky, bude třeba i pozměnit či přidat nové rubriky a taky změnit dess.
Bude to fůra práce, ale pokud budete trpěliví, dočkáte se větší aktivity. A moje drahá kolegyně také píše, takže bude i víc povídek~


Misaki Takahashi - info

16. december 2008 at 21:55 | Siky |  Postavy

↓zbytek pod perexem↓
Je mu 18 a žije (vlastě žil) se svým starším bratrem Takahirem. V 10 letech ztratil při autonehodě rodiče a vychoval ho jeho bratr. Aby se ale Takahiro mohl o svého brášku starat, musel se vzdát svých studijí.

Když přijde čas přijímaček na vysokou, požádá Takahiro svého kamaráda Akihika jestli by Misakimu nepomohl a nestal se jeho domácím učitelem (Misaki sice umí skvěle vařit, zvládá všechny domácí práce, ale jedna věc mu teda fakt nejde a to je škola). A později se musí Takahiro musí kvůli práci odstěhovat do jiného města a svého roztomilého brášku hodí Akihikovi na krk. (ne že tomu by to vadilo).

Misaki nikdy nebyl zamilovaný, nikdy neměl žádné rande. Když si uvědomí, že se do Akihika zamiloval, je už pozdě na ústup. Tak si to aspoň odmítá přiznat.
Je to uke páru Junjou Romantica.


Jeho voice actor je Sakurai Takahiro.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Siky009's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet