Anime ~ Povidky ~ Skládka ~ *Siky*

4. 4. 2014 - Takové magické datum. xD
Ale k věci. Zdá se, že tenhle blog brzy ožije, budeme o něj pečovat dvě (ano, budu mít spoluadminku^^) a dneska začneme na rekonstrukci, takže konečně ty rozcestníky, bude třeba i pozměnit či přidat nové rubriky a taky změnit dess.
Bude to fůra práce, ale pokud budete trpěliví, dočkáte se větší aktivity. A moje drahá kolegyně také píše, takže bude i víc povídek~


Nowaki Kusama - info

17. december 2008 at 9:57 | Siky |  Postavy

↓zbytek pod perexem↓Je mu 24, i když na ně teda vůbec nevypadá.

Jeho dětství bylo trošku komplikované. Jako novorozence ho nechali na schodech sirotčince. Pojmenovali ho Nowaki podle tajfunu, který řádil v den, co ho našli (Nowaki v japonštině znamená - tajfun). Hned po základce začal pracovat a každý měsíc přispívá sirotčinci. Dokonce se šušká, že to tam chce jednou převzít.

Je inteligentní, pracovitý a s učením nemá žádné problémy. Chce být doktor, a proto odjíždí na rok studovat do USA. Když se vrátí, začne pracovat jako nemocniční praktikant.

(menší pohled do minulosti - konkrétně, před 6 lety)
Když se seznámí s Hirem, zamiluje se na první pohled. Aby se k němu dostal blíž, požádá jej, aby ho doučoval. (hehe, taky vám to něco připomíná? :-)
No, každopádně Hirokimu se do toho vůbec nechce a několikrát Nowakiho docela slušně odpálkuje. Ovšem, moc dlouho mu Hiro odolávat nedokáže a nakonec se přece jenom dají dohromady.
Je to seme páru Junjou Egoist.


Jeho voice actor je Conna Nobutoshi.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Siky009's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet