Anime ~ Povidky ~ Skládka ~ *Siky*

4. 4. 2014 - Takové magické datum. xD
Ale k věci. Zdá se, že tenhle blog brzy ožije, budeme o něj pečovat dvě (ano, budu mít spoluadminku^^) a dneska začneme na rekonstrukci, takže konečně ty rozcestníky, bude třeba i pozměnit či přidat nové rubriky a taky změnit dess.
Bude to fůra práce, ale pokud budete trpěliví, dočkáte se větší aktivity. A moje drahá kolegyně také píše, takže bude i víc povídek~


You Miyagi - info

17. december 2008 at 22:38 | Siky |  Postavy

↓zbytek pod perexem↓
Je mu 35 a je to profesor literatury na Mitsuhašské univerzitě. Jeho asistent je Hiroki a přesto, že s ním You pořád laškuje a dobírá si ho, jsou velmi dobří přátelé.

Byl ženatý s dcerou ředitele Mitsuhašky, ale neklapalo (navíc ženuška byla tak trochu běhna), takže se rozvedli. Miyagi se hrozně užírá vzpomínkami na minulost. Když byl na vysoké, bláznivě se zamiloval do své učitelky, jenže ta byla bohužel vážně nemocná a časem umřela.

Miyagi není gay, nebo to alespoň vehementně popírá. A pak mu najednou do života vtrhne 18-letý Shinobu Takatsuki (který je náhodou mladší bratr Miyagiho bývalé ženy) vyzná mu lásku, se slovy že je to všechno osud a aby toho nebylo málo, chce po Miyagim aby ,,převzal zodpovědnost."
,,A najednou tam přede mnou stál... terorista."

Jenže, čím déle ho Shinobu terorizuje svými city, tím hůř se Miyagimu zakrývá skutečnost, že se do toho malého parchanta pomalu, ale jistě zamilovává...
Je to seme páru Junjou Terrorist.


Jeho voice actor je Inoue Kazuhiko.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kana Kana | Web | 7. march 2009 at 20:22 | React

,,A najednou tam přede mnou stál... terorista." to jsem se smála jako cvok :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Siky009's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet