Anime ~ Povidky ~ Skládka ~ *Siky*

4. 4. 2014 - Takové magické datum. xD
Ale k věci. Zdá se, že tenhle blog brzy ožije, budeme o něj pečovat dvě (ano, budu mít spoluadminku^^) a dneska začneme na rekonstrukci, takže konečně ty rozcestníky, bude třeba i pozměnit či přidat nové rubriky a taky změnit dess.
Bude to fůra práce, ale pokud budete trpěliví, dočkáte se větší aktivity. A moje drahá kolegyně také píše, takže bude i víc povídek~


„Insatiable“

28. january 2009 at 19:09 | *Siky* |  FF - Junjou Romantica
Napsala jsem další FF, ovšem, je trošku lechtivější. Dobře, trošku je slabý výraz. :-))
Abych byla upřímná, skoro jsem se červenala když jsem to psala. xD
Přístupnost: 18+
Pár: Miyagi You x Takatsuki Shinobu

↓pod perexem↓


,,Shinobu? Už jsi převlečený?" otázal se Miyagi You a hlavu opřel o dveře převlékací kabinky.
,,Skoro. Klidně už běž do vody, já si tě pak najdu," ozvalo se zevnitř. Miyagi se zasmál a zavolal - ,,Tak jo." Ponořil své tělo do příjemně chladivé vody a udělal pár temp. Vlastně, to nebyl tak špatný nápad, zajít si na bazén. Miyagi si už skoro nemohl vzpomenout, kdy naposledy na nějakém byl. Když to Shinobu včera u večeře navrhl, okamžitě ho poslal do patřičných mezí. Nakonec se ale přece jenom nechal přemluvit (no, spíš byl tím malým teroristou donucen). Avšak, zatím toho rozhodně nelitoval. Bylo fajn protáhnout si trochu své staré kosti plaváním. Kde ten kluk jenom vězí? Pomyslel si Miyagi a už se chystal se po něm kouknout, jenže v tu chvíli se Shinobu konečně objevil a zamával na něj. Došel až k okraji bazénu, skočil bezchybnou šipku a ladnými tempy doplaval ke svému příteli.
,,Páni, to je skvělý. Dneska je příšerný vedro," nadhodil Shinobu.
,,Jo, to teda je," přikývl Miyagi.
,,Tak jdeme si zaplavat, nebo tady chceš stát celej den?" ušklíbl se Shinobu, otočil se a nasadil kraula. Plaval skvěle. Miyagi dlouho neotálel a následoval ho. Ač se snažil sebevíc, Shinobu byl vždycky trochu napřed. Je vážně dobrej, pomyslel si Miyagi uznale.
,,Hej, pojďme na deku," zaškemral po půl hodině nepřetržitého plavání.
,,Neříkej že už nemůžeš.To si teda moc dlouho nevydržel," provokoval ho Shinobu.
,,Spratku...", zahučel.
,,Cos to řekl?!" zavřískal Shinobu uraženě. Miyagi ho radši ignoroval, vylezl z bazénu a plácl sebou na deku. Zavřel oči před oslňujícími paprsky a zaregistroval, jak Shinobu ulehl vedle něj.

,,Miyagi..", začal chlapec trochu ostýchavým tónem.
,,Copak?" otázal se Miyagi a podíval se na svého mladšího milence.
,,Mohl bys mi namazat záda, prosím?" zašeptal hoch a maličko zčervenal ve tvářích.
,,Jasně, žádný problém," pronesl Miyagi a Shinobu zčervenal ještě víc. Miyagi vytáhl z tašky opalovací krém, vymáčkl si trošku na ruku a pustil se do práce. Ten kontrast Shinobuovy rozpálené pokožky s chladivým krémem, byl hrozně erotický. Miyagi to brzo ucítil na vlastní kůži, totiž když mu plavky začaly být nějak těsné. Uff. ,,Dolů chlapče," utrousil Miyagi polohlasně.
,,Cože?" otočil se na něj Shinobu.
,,Ale nic," usmál se Miyagi. Shinobu se na něj chvíli díval, jakoby se snažil vyčíst odpověď v mužových očích, načež zavrtěl hlavou a lehl si na břicho. Obličej otočil pryč od Miyagiho a zamumlal - ,,Díky." Miyagi se znovu usmál a lehl si taky. Kolem jejich deky prošel nějaký chlápek a usmál se na Miyagiho. Určitě si myslí, že jsme otec se synem, napadlo ho. A není divu, náš věkový rozdíl je obrovský. Já, 35-letý univerzitní profesor chodím se 18-letým studentem. Který je navíc ,,malý bráška" mé bývalé ženy a syn mého šéfa, dumal Miyagi. Jeho oči zabloudily na Shinobuovo tělo. Bože, dokázal bych se na něj dívat celý den, blesklo profesorovi hlavou. Shinobu teď ležel na boku zády k muži a ten neodolal pokušení a zabořil prsty do studentových vlasů. Láskyplně ho hladil po vlasech, ignorujíc všechny nechápavé pohledy. ,,Pře-přestaň! Lidi se na nás dívají," napomenul ho Shinobu. ,,Já vím," na to Miyagi klidně.
,,Půjdeme do vody?" zeptal se. Shinobu se rozzářil, popadl ho za ruku a táhnul k bazénu. Vybral ten roh bazénu, kde zrovna nebyla ani noha a laškovně stáhnul svého staršího přítele do vody. ,,Proč zrovna sem? Je tu málo vody." To byla pravda. Voda jim tam dosahovala sotva po pás. ,,Tak. Tady budeme mít víc soukromí," prohlásil Shinobu. Miyagi povytáhl tázavě obočí. Soukromí na co? Mlčky přemýšlel, co má Shinobu za lubem. Ten se k němu přiblížil a pojednou, úplně bez varování položil ruku na mužovo stehno. Miyagi ohromeně vyvalil oči.
,,Shinobu...," chtěl něco říct, ale nedostal se k tomu, protože ucítil Shinobuovu ruku na samém okraji svých plavek. Jeho malé, štíhlé prsty se obratně dostaly dovnitř a jemně pohladily mužovo rostoucí vzrušení. Miyagi slabě zasténal. Porozhlédl se po okolí. Nezdálo se, že by si někdo všiml, co tady dělají. Slastně přivíral oči a téměř neslyšitelně vzdychal.

Když už cítil, že se blíží vrcholu, odtáhl se. ,,Pojď, Shinobu," pobídl svého mladšího přítele.
,,Kam?" zajímal se Shinobu. Miyagi mlčky vedl studenta k převlékacím kabinkám. Tam vybral jednu volnou a postrčil ho dovnitř. Vlezl si za ním a pak hlučně zabouchl dveře. Prudce přirazil Shinobua ke stěně a tvrdě ho políbil. Obtáčel ho pažemi a dlaněmi hladil jeho mokré tělo. ,,To mě nenecháš ani nadechnout?" pokusil se Shinobu zažertovat. ,,Dám ti umělé dýchání," vybafl You a znovu se chtivě vrhl na chlapcovy rty. Chytil Shinobuovu ruku a položil si ji na bouli v plavkách. Shinobu zalapal po dechu, když mu Miyagi stáhnul plavky.
,,Miyagi. Tohle by jsme neměli... tedy chci říct... no, víš... tady...," koktal.
,,Buď zticha," zašeptal Miyagi a podíval se na svého milence. Shinobu uhnul pohledem a začervenal se. Miyagi věděl že, to taky chce, ať už říkal cokoliv. Natáhl se a něžně ho kousl do ucha. Shinobu zasténal a hlavu naklonil na bok, když ucítil Miyagiho jazyk na krku a jeho ruce mezi stehny. Miyagi posunul své ruce výš a uchopil chlapcův úd. Shinobu předl rozkoší, zvedl hlavu a horoucími rty bloudil po mužově krku. Miyagi pohyboval rukou nahoru a dolů, vzrušoval Shinobua a po nějakém čase přestal a zašeptal - ,,Otoč se." Shinobu se na něj ostýchavě podíval, avšak poslechl. Na to se Miyagi rychle zbavil svých plavek a pohladil Shina po zádech, aby ho uklidnil. ,,Miluji tě," šeptal Miyagi chlapci do ucha, zatímco do něj opatrně a pomalu vstupoval. Jeho dlaň zajela dopředu a pokračovala tam, kde předtím skončila. Shinobu zakňoural když ucítil Miyagiho dlaň na svém nejintimnějším místě. ,,Miyagi... rychleji," zahuhlal chlapec stydlivě. Miyagi chvíli nevěřícně zíral, ale nakonec přikývl a začal se v něm pohybovat rychleji. Shinobu ze svých pootevřených rtů vyrážel krátké a hlasité výkřiky. ,,Jsi v pořádku?" optal se You starostlivě. ,,Jo," na to Shinobu. Miyagi zasténal, chytil ho za boky, narážel do něj a jejich těla splývala s ohromnou silou. Jejich sténání se stupňovalo, až Shinobu hlasitě vykřikl, nehty zaryl do stěny a udělal se. Čas, jakoby se zastavil a Miyagi konečně explodoval uvnitř chlapce. Pak se rychle oblékl a podal Shinobuovy jeho plavky. Počkal, dokud se do nich nenavlíkl a potom společně opustili kabinku. Venku stálo několik lidí, kteří si je k Shinobuově zděšení, pohoršeně prohlíželi. Miyagi se jenom usmál, vzal chlapce kolem ramen a vyvedl ho ven. ,,Počkej tu, skočím pro naše věci a vypadneme... nebo, tu chceš ještě zůstat?" zakřenil se. Shinobu neodpověděl a střelil po něm naštvaný pohled. Miyagi se znovu zasmál, nechal ho za zády a zastavil se až u jejich deky. Tu poskládal do tašky, kterou pak popadl a vrátil se zpátky k hlavní bráně. Vyrazil ke svému autu se Shinobuem v patách. ,,Miyagi..." ,,Co?" zeptal se Miyagi. ,,Miluju tě," zamumlal Shinobu šeptem a vzal Miyagiho dlaň do své.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lucik-chan--SB:o* lucik-chan--SB:o* | Email | Web | 28. january 2009 at 20:06 | React

to bylo roztomilí :D krásně píšeš!

2 Akiyuu-chan Akiyuu-chan | Web | 29. january 2009 at 13:20 | React

:) oooch *rozplývá se* užásné!! krásná povídka !!! ♥

3 T!na-chan T!na-chan | Web | 29. january 2009 at 21:10 | React

nádherna... Ale chudáci, docela trapas XD

4 Tobari-chan Tobari-chan | Email | Web | 29. january 2009 at 22:58 | React

Uhmm~~ xD Teda...čítala som mierne načerveno xD Ehm... Mňa neodradí 18+!! xD Muahaha xD Ako tí Ľudia naokolo museli mať zážitok...idem sa vrhnuť na ďalšie tvoje FF, páči sa mi to ^^

5 Shiory Shiory | Web | 31. january 2009 at 15:07 | React

jůj to je upe krásný *_* píšeš nádherně tenhle žánr miluju a je to stě upe dokonalý XD

6 Kana Kana | Web | 1. february 2009 at 20:27 | React

Huh... *červená se* aaach, proč musím být tak zvědavá a všude vlízt, ale zase mi to umožnilo přečíst si krásnou povídku od naší milé Siky... ;D

7 Blanch Blanch | Web | 17. february 2009 at 23:16 | React

jo, rajcovní..jen...Shinobu nemá 17...má 18...v anime je jasně řečeno, že je mezi nimi 17 let rozdíl, ne, že je mu 17. A v manze má taky 18. Je nějak o rok mladší než Misaki a ten má na začátku 18, pak 19.

Navíc by jako 17ti letý nemohl chodit na vysokou. Tam mají podobný vysokoškolský systém jako je u nás. Maturita, a pak výška a maturita je v 18/19, takže když příběh začíná v tom Miyagiho bytě, Shinobu má 18.

Všimla jsem si, že tenhle věk u něj máš nejen tady.

8 Kana Kana | Web | 7. march 2009 at 19:43 | React

Blanch - no bože, menší chyba, nic se neděje bo jo? ;)

9 Mushu (Baa) Mushu (Baa) | Web | 18. november 2009 at 11:16 | React

Uff, Siky priznám sa, že som tvoje FF na Junjou prečítala na jeden krát. Úplne všetky:)Je to príjemné, echem...spestrenie popri tých rozsiahlych úvahových poviedkach. Ja takéto poviedky, alebo teda PWP, priznajme sixD, volám oddychovky. A úprimne, nachádzam v nich akú- takú inšpiráciu:) Som rada, že sa priatelíš s Romi, inak by som asi na tvoj blog nikdy nenarazila...:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Siky009's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet